Falcon Çelik Konstrüksiyon

FalconKurumsal

Falcon Çelik olarak prefabrik yapılar, endüstriyel yapılar, köprüler, depolar, hangarlar, ofis binaları ve çatı kaplama sistemleri gibi çeşitli yapılar için tasarım, üretim, montaj ve hizmetler sunmaktayız.
iconFALCON ÇELİK KURUMSAL

Misyonumuz

 • Falcon Çelik olarak en değerli ilkemiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözetmek ve kalite standartlarına uygun yapılar inşa etmektir.
 • Kalite ve güvenlik standartlarına uygun yapılar inşa etmek için üst düzey çalışmalar göstermeye, çevreyi güzelleştirmeye çalışıyoruz.
 • Mühendislik ve inşaat yönetimi alanlarına katkıda bulunmaya ve çağdaş teknolojiden yararlanarak yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz.
 • Tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ve şirket değerlerimizi en ön planda tutacağımızı,
 • Ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, kalite sistemimizi tüm işlerimize eksiksiz uygulayacağımızı, taahhüt ederiz.
iconFALCON ÇELİK KURUMSAL

Vizyonumuz

Falcon Çelik olarak vizyonumuz, emniyetli, kaliteli, ekonomik ve ihtiyaca cevap veren yapılar inşa etmek ve insanların yaşam alanlarına değer katmaktır. Bu gayeyle sistemli ve prensipli bir şekilde çalışmaya ve yapı sektörüne değer katmaya devam ediyoruz. Mühendislik ilkelerine uyarak kaliteli ve emniyetli binalar ve yapılar inşa etmeye, şartname ve gerekliliklere uyarak akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklanıyoruz.
iconSize nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  image

  Karadenizliler Mah. Fulya Sok. A Blok No:18/2 Başiskele, Kocaeli

  image

  info@falconcelikyapi.com

  image

  0262 504 77 88

  iconBizimle Çalışın !

  Planlanan bir projeniz mi var?

  Çağımızın ihtiyaçlarına ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinen Falcon Çelik her türlü çelik projelerinizde çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duymaktadır.